Sık Sorulan Sorular

Ürün Soruları

Özel sipariş verebilir miyiz?

Evet. Yukarıdaki “Kendi Tasarımını Yükle” linkinden sipariş verebilirsiniz. Özel yuvarlak rozet için “Kendi Rozetini Yap” linkinden sipariş verebilirsiniz.

Neden özel stickker siparişleri en az 10 adet? Aynı stickker’dan 10 adet istemiyorum.

Haklısınız. Fakat özel bir stickker’ın basımı ve kesimi maliyetli olduğu için en az 10 adet olacak şekilde basıyoruz, eğer bunun için daha iyi bir alternatif bulursak kesinlikle bu durumu değiştireceğiz. Şimdilik, eğer tümüne ihtiyacınız yoksa kalan 9 adet stickker’ı saklayabilir ya da arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz 🙂

Mat plastik stickker nedir?

Mat plastik, standart kağıt gibi bir kağıt değildir; plastik bir maddedir. Bu nedenle suya ve dış koşullara daha dayanıklıdır. Solmaz ve daha zor yıpranır. Mat bir yüzeye sahiptir. Standart kağıda göre daha ince hissedebilirsiniz, fakat bu tamamen arka taşıyıcının daha ince olmasıyla ilgilidir.

Standart kağıt stickker nedir?

Standart kağıt hammadde olarak fotoğraf kağıdı kalitesinde bir kaliteye sahiptir ve plastik içermez, dolayısıyla suya ve dış koşullara dayanıksızdır, kağıt olduğu için sıvıyı emer. Fakat kuru ve iç ortamlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Parlaktır.

Stickker’lar darbeye ve sert kullanıma dayanıklı değillerdir.

Rozet nedir?

Yuvarlak buton rozetler arkası iğneli, çantanıza, yakanıza takabileceğiniz rozetlerdir. Metaldirler ve dayanıklıdırlar. Rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Stickker’ları nasıl sökerim?

Mevcut stickker’ları sökmek için “yağsız kontak sprey” ürün kullanabilirsiniz. Bu ürünler etiket kalıntılarından hızlıca kurtulmanızı sağlayacaktır. MacBook’lar için WD-40 ya da Perfects Contact Cleaner işinizi görecektir.

Neden sadece yazılım ve tasarım ağırlıklı ürünler var?

Çünkü kendimiz de bu topluluklara daha yakınız, bu alanı daha iyi biliyoruz. Fakat bu başka alanlar için stickker eklemeyeceğimiz anlamına gelmez. info@stickker.net’e bu konuda e-posta atarsanız başka konularda da stickker eklemeyi düşünebiliriz.

Toplu Sipariş Soruları

Toplu sipariş verebilir miyiz? Nasıl?

Toplu siparişler için info@stickker.net’e ya da 0850 532 0406’yı arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

  • Toplu siparişlerde en az 250 adet sipariş vermelisiniz.
  • Sipariş verirken istediğiniz stickker’ın cm (santimetre) cinsinden boyutlarını (en x boy) olarak belirtmelisiniz. (Ör. 5cm x 5cm gibi)
  • İstediğiniz stickker’ların mat plastik mi yoksa standart kağıt mı olduğunu belirtmelisiniz.
  • Ne zamana yetişmesi gerektiğini belirtmelisiniz, böylece biz de buna göre öncelik sıralaması yapabilelim.

Konferans düzenliyoruz, stickker sponsoru olur musunuz?

Maalesef olmuyoruz. Fakat konferansınız için toplu siparişlerde indirim için info@stickker.net’e eposta atabilirsiniz.

İndirim ve Kupon Soruları

İndirim kuponu var mı?

İndirim kuponlarımız zaman zaman Twitter’dan ve Tarayıcı Bildirimleri üzerinden yayınlanmaktadır. Bildirimlere sağ alttaki bildirim ikonuna basarak abone olabilirsiniz. Twitter hesabına ise @stickkernet Twitter adresinden ulaşabilirsiniz. Ara ara güzel indirimler yapıyoruz.

Ben tam sipariş verdikten biraz sonra indirim kodu yayınladınız, oldu mu şimdi bu?

Üzüldük. Maalesef sürekli sipariş oluyor; dolayısıyla indirimden önce ve sonra da siparişler oluyor. Bu konuda yapabileceğimiz tek şey şansınıza üzülmek oluyor. Ama artık indirimleri satışların en az olduğu zamanlarda yapıyoruz, bu nedenle bu duruma denk gelme şansınız çok daha az olacak.

Kargo Soruları

Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?

Sürat Kargo ile çalışıyoruz. Uluslararası kargolar için ise PTTKargo‘yu kullanıyoruz.

Siparişim ne zaman kargolanır?

Siparişleriniz siparişiniz oluştuktan sonra 3 gün içerisinde kargoya verilir. Yoğunluk ve toplu siparişlerde bu sürede farklılık olabilir (uzar). Fakat siparişiniz kesinlikle kargoya verilecek ve size ulaştırılacaktır.

Kargo takip kodum gelmedi, kargom nerede?

Siparişler kargoya verildikten sonra size takip kodu gönderir. Fakat bazı durumlarda kargo şirketi çalışanı kullanıcı telefon numarasını doğru yazmadığı için (nadiren) bu bildirim gitmeyebiliyor. Bu nedenle takip kodundan haberdar olmayabilirsiniz.

Bu durumda Sürat Kargo’yu arayarak gönderici 1046649638, alıcı sizin adınız olacak şekilde sorgulayarak bilgi alabilirsiniz. Eğer bu sorgulamadan doğru bilgi alamazsanız 0850 532 0406 numaralı telefonu arayarak bizden bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışına gönderiyor musunuz?

Şimdilik yurtdışında yalnızca Azerbaycan’a kargo yapıyoruz. Fakat bir süre sonra gönderim yaptığımız ülkelere yenileri eklenecek.

Diğer Sorular

Size nasıl ulaşabilirim?

Herhangi bir sorun, bilgi, toplu siparişler ve öneri için info@stickker.net adresinden ya da 0850 532 0406’yı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.