SSS

Sıkça Sorulan Sorular


Tasarımlarımız vektörel olarak hazırlanıp renkli baskılarda 600dpi, siyah baskılarda 1200dpi çözünürlükte lazer yazıcılar ile mat polypropylene folyo üzerine CMYK çıktı alınmaktadır. Daha sonra endüstriyel seviye kesici cihazlar üzerinde yüksek hassasiyette bilgisayar destekli olarak kesilmektedir.
Üzüldük. Maalesef sürekli sipariş oluyor; dolayısıyla indirimden önce ve sonra da siparişler oluyor. Bu konuda yapabileceğimiz tek şey şansınıza üzülmek oluyor. Ama artık indirimleri satışların en az olduğu zamanlarda yapıyoruz, bu nedenle bu duruma denk gelme şansınız çok daha az olacak.
Sürat Kargo ile çalışıyoruz. Uluslararası kargolar için ise PTTKargo‘yu kullanıyoruz.
İndirim kuponlarımız zaman zaman Twitter’dan ve Tarayıcı Bildirimleri üzerinden yayınlanmaktadır. Bildirimlere sağ alttaki bildirim ikonuna basarak abone olabilirsiniz. Twitter hesabına ise @stickkernet Twitter adresinden ulaşabilirsiniz. Ara ara güzel indirimler yapıyoruz.
Siparişler kargoya verildikten sonra size takip kodu gönderir. Fakat bazı durumlarda kargo şirketi çalışanı kullanıcı telefon numarasını doğru yazmadığı için (nadiren) bu bildirim gitmeyebiliyor. Bu nedenle takip kodundan haberdar olmayabilirsiniz. Bu durumda Sürat Kargo’yu arayarak gönderici 1046649638, alıcı sizin adınız olacak şekilde sorgulayarak bilgi alabilirsiniz. Eğer bu sorgulamadan doğru bilgi alamazsanız 0850 532 0406 numaralı telefonu arayarak bizden bilgi alabilirsiniz.
Maalesef olmuyoruz. Fakat konferansınız için toplu siparişlerde indirim için info@stickker.net’e eposta atabilirsiniz.
Haklısınız. Fakat özel bir stickker’ın basımı ve kesimi maliyetli olduğu için en az 10 adet olacak şekilde basıyoruz, eğer bunun için daha iyi bir alternatif bulursak kesinlikle bu durumu değiştireceğiz. Şimdilik, eğer tümüne ihtiyacınız yoksa kalan 9 adet stickker’ı saklayabilir ya da arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz ?
Çünkü kendimiz de bu topluluklara daha yakınız, bu alanı daha iyi biliyoruz. Fakat bu başka alanlar için stickker eklemeyeceğimiz anlamına gelmez. info@stickker.net’e bu konuda e-posta atarsanız başka konularda da stickker eklemeyi düşünebiliriz.
Evet. Yukarıdaki “Kendi Tasarımını Yükle” linkinden sipariş verebilirsiniz. Özel yuvarlak rozet için “Kendi Rozetini Yap” linkinden sipariş verebilirsiniz.
Yuvarlak buton rozetler arkası iğneli, çantanıza, yakanıza takabileceğiniz rozetlerdir. Metaldirler ve dayanıklıdırlar. Rahatlıkla kullanabilirsiniz.